אקאנה

אקאנה – מה זה ולמה כדאי לרכוש אותו בהשוואה למתחרים

בחנויות לממכר מוצרי מזון לחיות מחמד ניתן לגלות כי קיים מבחר רחב של מוצרים, כמו כן חברות שונות עומדות מאחורי המזונות ומשווקות מגוון סוגים של מאכלים. אחד המותגים הבולטים בתחום הוא מותג אקאנה – ACANA. מדובר על מותג מוביל ומומלץ שרבים מבין מגדלי הכלבים כבר יודעים שלא להתפשר על חברה אחרת…

אקאנה

על החברה ועל הפעילות שלה

מדובר על חברה שפועלת בקנדה. היא מייצרת את המזונות במטבחים מתקדמים. לצד מחלקות הייצור מפעילה החברה מרכז מחקר וחדשנות שנועד לפחח מוצרים מתקדמים ולייצר את המזון המנצח, זה שיספק לחיית המחמד שלכם את הטוב ביותר.

הערכים של החברה

מותג אקאנה חותר למלא שלושה עקרונות בייצור המזון לחיות המחמד:

ייצור עצמי – החברה מאמינה כי כל עוד היא מייצרת בעצמה את המזונות היא יודעת מה הם מכילים ומהי רמת האיכות של מכלול המרכיבים. היות שכך היא מייצרת את המזון באופן עצמי ללא קבלני משנה ובלי מיקור חוץ.

התאמה ביולוגית – החברה מאמינה שלכל חיית מחמד מגיע לקבל את המזון הטוב והמתאים ביותר עבורה. כדי להצליח בכך מתבצעים מחקרים רבים שנועדו להתאים את המזון לצורך הביולוגי של החיה. כמו כן מכוונת החברה לייצר את המאכלים קרוב ככל האפשר אל הטבע – ואכן המזונות עשירים בחלבונים ובבשר ואילו כמות החלבונים דלה.

רכיבים מתוצרת מקומית – החברה מייצרת את המזון מירקות וצמחי מרפא טריים שמסופקים על ידי חקלאיים מקומיים. מדובר על מרכיבים טריים ואיכותיים ביותר שבהחלט מהווים נדבך מרכזי בייצור המזון האיכותי והמוקפד של החברה.

מגוון מוצרים להתאמה מדויקת

החברה משווקת מגוון מוצרים ששונים זה מזה בהרכבם ובייעודם. כך שכל אחד יכול למצוא את המזון הנכון לחיית המחמד שהוא מגדל בהתאם לשלב החיים ולמצב הבריאותי. ותמיד אפשר להיות בטוחים שהמזון מכיל שפע של רכיבים תזונתיים וחלבונים שמחזקים את חיית המחמד. אכן, החברה מציעה מוצרים ברמת על, ופותחת לחיות המחמד עולם חדש של מזון איכותי ומזין ברמה מתקדמת במיוחד. אז למה להישאר מאחור? תנו לכלב או לחתול שלכם מזון איכותי וחדשני!

המאמר באדיבות פט וואי המספקת מזון וציוד לבעלי חיים במחירים ללא תחרות!